У харківському метро відкрилася фотовиставка «Міста та їхні герої»

29.05.2023 11:23 Харків

У метрополітені міста Харків у переході між станціями «Майдан Конституції» та «Історичний музей» відкрилася фотовиставка українських міст та їхніх мешканців – звичайних українців, які стали героями.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу КП «Харківський метрополітен», це всеукраїнський проєкт, мета якого – показати всю правду про героїзм українського народу і трансформацію звичайної людини у справжнього героя.

Героями фотовиставки з Харкова стали, зокрема, музикант, поет і волонтер Олег Каданов, директорка Харківського літмузею Тетяна Пилипчук, найвідоміший гід Харкова Максим Розенфельд, продюсерка і волонтерка Мер’ям Йол, кухар Микита Вірченко, художник Микола Коломієць та інші містяни, яких війна перетворила на справжніх героїв.

Фотовиставку вже побачили в Баштанці, Охтирці та Іванкові. У Харкові вона буде експонуватися з 28 травня по 3 червня.

Харків, метро, фотовиставка

харків, перехід між станціями метро, фотовиставка

Нагадаємо, у травні на одній зі станцій метро у Харкові пройшов боксерський турнір між збірними України та Харкова. Це перші змагання в нашій країні, які відбулися в підземці.

Нагадаємо також, що у вестибюлі станції «Пушкінська» Харківського метрополітену встановили картину з проекту «Україна понад усе. Харківський щоденник війни» заслуженого художника України Олега Лазаренка.

Нещодавно у Харківському метрополітені з'явилися спеціальні вагони, які обладнані моніторами. На них, зокрема, відображаються назви станцій та в режимі онлайн на екрані йде трансляція руху потяга містом.  

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко