У Харкові група підлітків хотіла влаштувати масову бійку: найсвіжіші дані

28.02.2023 09:56 Харків
Фото: поліція затримує учасників флешмобу, Харків, 27 лютого Фото: поліція затримує учасників флешмобу, Харків, 27 лютого
У понеділок, 27 лютого, дві групи підлітків планували влаштувати масштабну бійку в центрі Харкова, однак поліція встигла вчасно попередити масові заворушення. 

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на керівника поліції Харківської області Володимира Тимошка. 

Днями Україною прокотилася хвиля масових заворушень, яка не оминула і місто Харків. Зокрема, 27 лютого дві групи підлітків, називаючи себе ПВК «Редан», вирішили влаштувати масову бійку в центрі міста. Як зазначив Володимир Тимошко, причиною цьому став так званий «флешмоб», який не так давно запустили на території рф.

«Російські вбивці й мародери запустили флешмоб для підлітків, результатом якого повинна була стати масова бійка. Поліція оперативно затримала всіх юнаків, які включилися в цю небезпечну гру», – розповів він у своєму дописі.

  • Якщо коротко, сенс флешмобу полягає у влаштуванні бійки з іншими підлітками. Його учасники носять одежу із зображенням павуків та цифри 4. Ці атрибути присвячені відомому аніме «Hunter x Hunter», де за сюжетом існувало злочинне угруп1вання, яке також називало себе «Геней Редан»/ «Геней Рьодан», або просто «Павуки». Самі ж молоді люди називають себе неформалами, а також воюють з так званими «оффниками» (гопниками).

Загалом поліція встановила 245 учасників цього «заходу», з яких лише 30 – повнолітні. Серед неповнолітніх же опинилися 149 хлопців та 66 дівчат. У багатьох з них вилучено балончики з газом, ножі та кастети. На щастя, в результаті події ніхто не постраждав.

ЧВК "Редан" планує масову бійку в Харкові