У Харкові наводять лад на кладовищах, територія яких не постраждала від обстрілів

28.03.2023 16:21 Харків
Фото: Харківська міська рада Фото: Харківська міська рада

На харківських кладовищах, територія яких не постраждала від обстрілів, почалася акція «Зелена весна».

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради, працівники КП «Ритуал» прибирають територію, вирубують паросль, вивозять сміття, фарбують огорожі, розчищають алеї та готують грунт під висадку квітів.

Для впорядкування територій кладовищ завезено пісок та підключена вода. 

Роботи з благоустрою неможливо виконати лише на міському кладовищі № 17, на окружній дорозі, територія якого потребує повного розмінування.

«Територія 17-го кладовища і його околиці є потенційно замінованими та вкрай небезпечними. Також просимо харків’ян не створювати натовпи на інших міських кладовищах та меморіальних комплексах, особливо напередодні великодніх свят та поминальних днів, бо загроза ракетних і артобстрілів теж існує», – розповів головний інженер підприємства Михайло Маслій.

Також у мерії повідомили, що напередодні великодніх свят та поминальних днів низка міських кладовищ буде закрита для відвідування через високу мінну небезпеку.

Перелік цих об’єктів невдовзі опублікують.

Раніше ми вже писали, що жителів міста Харків просять утриматися від відвідин міського кладовища № 17, яке знаходиться на окружній дорозі, через мінну небезпеку.

Нещодавно з аналогічним проханням звернувся до жителів Циркунів начальник Циркунівської сільської військової адміністрації Микола Сікаленко.

Нагадаємо також, що на розмінування Харківської області спрямують додаткові сили.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.