Чи можна відвідувати кладовища у Куньєвській громаді

27.03.2023 20:04 Куньє
Фото: rbc.ua Фото: rbc.ua

У Куньєвській громаді Харківської області 16 населених пунктів, у кожному з яких є мінімум одне кладовище. У сільській раді розповіли, чи безпечно їх відвідувати на період Великодніх свят та поминальних днів.

Як передає медіа «Слобідський край», питання щодо відвідування кладовищ наразі актуальне в Куньєвській громаді. Сапери не працюватимуть на цих територіях, оскільки бригади Ізюмського району зайняті на інших місцях – розміновують критичну інфраструктуру, землі під лініями електропередач тощо. І рішення про дозвіл чи заборону відвідування цвинтарів прийматиме тільки місцева влада.

– У Куньє дев’ять кладовищ, і у мене немає 100-відсоткової впевненості щодо безпечного відвідування тільки одного-двох з них, в інших я впевнений. Там безпечно, люди приходили і наводили порядок на могилках. Утім є, наприклад, кладовище в тому ж Куньє, яке поросло бур’яном, там були прильоти. Ось там, я вважаю, небезпечно, можуть бути снаряди, що не розірвалися. Якщо буде хоч 1 % сумнівів щодо безпечності відвідування, ми людям не рекомендуватимемо туди ходити, чекатимемо саперів,– повідомив медіа «Слобідський край» начальник Куньєвської сільської військової адміністрації Сергій Мовчан.

Він закликає жителів громади бути максимально обережними. І особливо це стосується жителів Іванчуківського старостинського округу, де найбільша мінна небезпека.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Ізюмському районі відремонтують постраждалу через бойові дії дорогу. Також ми розповідали про додатковий рейс між Балаклією і Савинцями. А у селищі Борова учні отримають планшети для навчання.

Більше новин села Куньє та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті. 

Головні новини Ізюмський район та Харківська область читайте на нашому сайті.

Автор: Савелій Мякушко