У Харкові підприємці, попри війну, відкривають нові бізнеси

14.06.2023 17:35 Харків
Фото: Харківська міська рада Фото: Харківська міська рада

У Харкові з початку року зареєстрували бізнес понад 4,5 тисячі підприємців. Станом на 1 червня кількість фізичних осіб-підприємців у місті Харкові склала 118 912 осіб.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради.

Як повідомили в Департаменті адміністративних послуг та споживчого ринку з посиланням на Головне управління Державної податкової служби в Харківській області, на початок року в Харкові працювало 119 743 ФОП. 

Довготривала російська агресія продовжує негативно впливати на стан бізнес-середовища міста. Так протягом січня-травня 2023 року припинила діяльність 5301 фізична особа-підприємець. Перемістили бізнес з Харкова та змінили свою податкову адресу на іншу область або територіальну громаду протягом цього ж періоду 354  ФОП. 

Водночас у Харкові продовжують відкриватися нові бізнеси, що дає можливість відновлювати економіку міста. Так протягом січня-травня 2023 року офіційно зареєстрували свій бізнес 4593 фізичні особи-підприємці. Крім того, за цей же період 447 ФОП обрали Харків як нову локацію для своєї діяльності та змінили свою податкову адресу.

Нагадаємо, уряд 16 травня ухвалив рішення про погашення заборгованості на оплату праці педагогічних працівників у Харківській та Херсонській областях, яка накопичилася до кінця 2022 року в місцевих бюджетах.

Нагадаємо також, що  на сесії Харківської міськради 13 червня депутати підтримали перейменування парку Горького та декількох вулиць і скверів міста.

Раніше ми писали, що житлові субсидії та пільги на неопалювальний сезон з травня будуть перепризначені  автоматично для переважної більшості одержувачів, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді.

Більше новин Харківська область читайте на нашому сайті. 

Автор: Галина Гришко