У Харкові почнуть освітлювати пішохідні переходи

22.02.2023 18:21 Харків
Фото: Харківська міська рада Фото: Харківська міська рада
У місті Харків планують підключити освітлення пішохідних переходів. Щодо вуличного освітлення, то це зроблять лише після відповідного дозволу військових.

Про це 22 лютого повідомив мер Харкова Ігор Терехов, передає «Слобідський край».

«Ми повинні підсвітити пішохідні переходи. Біля обласної військової адміністрації на Сумській ми вже проводили експеримент із сонячною батареєю, але він себе не виправдав. Не вистачає потужності. Тому зараз ще шукаємо кілька варіантів, у тому числі  розглядаємо акумулятори,  щоб підсвітити пішохідний перехід. Це дуже важливо», – сказав Ігор Терехов.

Також мер повідомив, що у місті готові до ввімкнення вуличного освітлення. Однак це зроблять лише після відповідного дозволу військових. 

Нагадаємо, раніше Терехов повідомив, що 23-24 лютого у Харкові посилять заходи безпеки, комунальники та транспорт будуть працювати.

У районі станції метро «Академіка Барабашова» з 13 лютого до 4 березня заборонено рух тролейбусів та автобусів загального користування.

Нагадаємо також, що зараз у Харкові відсутній дефіцит на продукти, питну воду та гігієнічні засоби. В місті повністю або частково відновили роботу всі торговельні мережі, працюють близько 390 аптек та 45 ринків із 53. Загалом роботу відновили близько 80 % від довоєнної кількості супермаркетів.

Більше новин міста Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко