У Харкові заборонили вхід на Польський меморіал жертвам тоталітаризму

06.06.2023 12:21 Харків

У місті Харків з 5 червня тимчасово закрили вхід на Польський меморіал жертвам тоталітаризму в Лісопарковій зоні через можливу наявність там вибухонебезпечних предметів.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради, таке рішення ухвалили у КП «Ритуал».

«Меморіал розташований практично на околиці Харкова і з перших днів війни дуже постраждав від артобстрілів. Там були пошкоджені адмінбудівля, таблички з прізвищами загиблих польських воїнів та могила з хрестом. Щоб убезпечити відвідувачів меморіалу, ухвалено рішення про залучення відповідних піротехнічних служб до його повного обстеження», – йдеться у повідомленні.

Наразі у місті Харків сапери продовжують обстежувати території деяких кладовищ, вхід на них досі заборонений. Мова йде про міські кладовища № 17 на вулиці Курочкіна Гора, 1, № 15 на вулиці Володі Дубініна та № 13 на вулиці Пушкінській, 108.

Харків. Вхід на Польський меморіал жертвам тоталітаризму заборонено

Нагадаємо, напередодні Великодня Радою оборони Харківської області та Регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  було ухвалено рішення про заборону відвідування на Великодні свята кладовищ і місць поховань через мінну небезпеку.

29 травня відкрився вхід на міське кладовище № 16 у селищі Кулиничі у Харкові. 5 червня дозволили вхід на міське кладовище «Сосни», яке розташоване на вулиці Генерала Удовиченка.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.