Затримано колишнього волонтера з ХТЗ, який передавав дані про ЗСУ окупантам (фото)

07.06.2024 15:19 Харків

У Харкові правоохоронці затримали колаборанта, який агітував за росію.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на начальника Слідчого управління ГУНП у Харківській області Сергія Болвінова.

Викрили 41-річного жителя ХТЗ, який передавав дані про пересування та місця дислокації підрозділів ЗСУ, поліції, переселенців, підтримував напад рф на Україну та публікував проросійські заклики.

– Коли слідчі вилучили його телефон, то дізналися, що цей зрадник ще й зливав відомості про ЗСУ проросійському блогеру Олександру Кондрусику на псевдо «Саша-псих». Писав і про пересування нашої техніки, і про розташування ППО. Одіозний персонаж, якому були адресовані дані, колись балотувався на посаду харківського міського голови, нині ховається в рф та внесений до бази «Миротворець», – написав Сергій Болвінов.

Затриманий ніде не працював і вів дуже закритий спосіб життя, але перед цим був водієм та як волонтер розвозив харчі для підрозділів ЗСУ. Згодом став агітувати за окупацію України, в Telegram став активним коментатором ворожих спільнот та висловлювався на підтримку російської агресії.

Йому загрожує до восьми років позбавлення волі з можливою конфіскацією.

Нагадаємо, що на Харківщині СБУ викрила ще одну колаборантку, яка збиралася навчати дітей за російською системою освіти.

Нагадаємо також, що на Харківщині викрито чоловіка, який активно підтримував «русский мир» та був прихильником всього радянського.

Автор: Валерія Ткаленко