Танцівники Пісочинської громади вибороли призові місця на чемпіонаті України

Фото: pisochinska-gromada.gov.ua Фото: pisochinska-gromada.gov.ua

З 12 по 13 лютого пройшов Національний чемпіонат України з європейської програми, на якому танцівники з Пісочина завоювали призові місця.

Посісти призові місця в Національному чемпіонаті України з європейської програми вдалося ансамблю бального танцю "Танго". Про це розповіли «Слобідському краю» у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради.

Наразі відомі результати артистів Пісочинського палацу культури та мистецтва. 

Четверте місце у категорії Ювенали 2 (10-11 років) завоювали Дмитро Волков та Єва Ковтуненко. Також посісти четверте місце, але вже в категорії Юніори 1 (12-13 років) удалося парі Данила Путра та Софії Лесик.

Читайте також: Як займаються благоустроєм комунальники Пісочинської громади. Фото

Отримати бронзу стало можливим для Миколи Хамаза та його партнерки Ангеліни Чернобай у категорії Молодь 1 (16-18 років). Також пара танцівників завоювала і срібло, але вже в іншій категорії Молодь 2 (19-21 років).

Готував молодих артистів до чемпіонату керівник ансамблю "Танго" Ігор Канцедала.

– Готував артистів дуже досвідчений викладач, що й виплинуло на результат. Насправді, дуже важко було вибороти перемогу, оскільки було багато інших учасників, але Ігор Миколайович дуже задоволений тим високим результатом, який продемонстрували його підопічні. Для нашої громади це перший раз, коли ми отримали так багато призових місць, – розповіла «Слобідському краю» керівник Пісочинського палацу культури та мистецтв Пісочинської селищної ради Наталія Устінова.

У наступному році обіцяють отримати більше нагород, – каже Наталія Устинова. Оскільки конкурси такого масштабу бувають 1 раз на рік та мають більш складну підготовку, не має часу навіть вдихнути – видихнути. Саме завдяки такому досвіду і відкривають можливості на завоювання нових вершин та нагород.

Нагадаємо, що учень Пісочинського ліцею Харківської області посів третє місце в ІІІ обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Олександр Косинцев навчається у 8 класі в КЗ «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради», до олімпіади його готувала вчителька Тетяна Штод.