Американські медики відкрили госпіталь в Ізюмі

06.10.2022 14:15 Ізюм
В Ізюмі на Харківщині відкрився госпіталь Samaritans Purse.

Ізюмчани можуть скористатися послугами висококваліфікованих іноземних спеціалістів. Прийом лікарів проводиться на вулиці Соборна, 46а (магазин «Вікторія»). Після прийому в лікаря видаються безкоштовні ліки. 

– Поки що госпіталь відкривається на три місяці, а далі будемо дивитися. Наразі там працює 70 американських та канадських лікарів, – розповів “Слобідському краю” Ізюмський міський голова Валерій Марченко.

У госпіталі є 30 стаціонарних ліжок, служба невідкладної допомоги працює цілодобово. Лікарі можуть провести діагностику і лікування інфекційних та інфекційних захворювань. Також місцеві можуть отримати загальну оцінку та надання послуг з репродуктивного здоров'я.

За словами Валерія Марченка, наразі у місті немає проблем з харчовими продуктами. Утім, не вистачає будівельних матеріалів: вікон, дверей.

– Немає будівельних матеріалів для ремонту дахів, матеріалів для ремонту водопровідних та тепломереж. Також немає будівельної техніки – кранів, машин, усе вкрали орки, – зазначив він.

Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення рф на території Харківської області постраждало щонайменше 230 об’єктів охорони здоров’я, серед них на деокупованих територіях понад 80 об’єктів пошкоджено і не менше 15 повністю зруйновано. 

Автор: Анастасія Хушану