Ізюм та Трір офіційно стали містами-побратимами

23.05.2024 15:20 Ізюм
Підписання меморандуму про партнерство у місті Трір/Фото: Ізюмська МВА Підписання меморандуму про партнерство у місті Трір/Фото: Ізюмська МВА

Начальник Ізюмської міської військової адміністрації Валерій Марченко та обер-бургомістр Трірської міської ради (Німеччина) Вольфрам Ляйбе підписали меморандум про партнерство між містами Ізюм та Трір. Меморандум був підписаний у місті Трір 21 травня.

Про це медіа «Слобідський край» розповів начальник Ізюмської МВА Валерій Марченко.

  –Встановлення партнерства між нашими містами має величезне значення для розвитку економічного співробітництва, культурного обміну та зміцнення дружніх взаємин між нашими громадами. Підписання офіційного документу про співробітництво з німецькими партнерами  розцінюємо як знак великої солідарності з ізюмчанами в такий важкий час. Щасливі усвідомлювати, що в боротьбі з окупантом ми не одні, – зазначив очільник Ізюмської МВА Валерій Марченко.     

Підготовка до майбутнього партнерства розпочалася в березні поточного року, коли до Ізюма приїхала делегація з міста-побратима Трір. Тоді гості з Німеччини ближче познайомилися з Ізюмом, його жителями, роздали привезену з собою гуманітарну допомогу і зафільмували руйнування, до яких призвело повномасштабне вторгнення. Відео про жахи війни – підвал, у якому медики проводили операції та лікували ізюмчан під час окупації, наслідки влучань по пожежній частині, зруйновані будинки, школи, дитсадки – вони повезли додому, щоб німці переглянули його і зрозуміли важливість допомоги Україні.

Нагадаємо, що об’єкти критичної інфраструктури на Харківщині допоможе захистити Франція.

Також нагадаємо, що Харків та Страсбург стануть містами-партнерами.

Автор: Тетяна Чмут