Ізюмські футболісти зіграли з нагоди Дня міста: хто став кращим воротарем

10.06.2024 12:59 Ізюм
Футболісти- аматори Ізюма/Фото: Людмила Душина Футболісти- аматори Ізюма/Фото: Людмила Душина

Восьмого червня Ізюм відзначив 343-тю річницю з дня свого заснування. На честь рідного міста аматорські футбольні команди показали хорошу гру. У ході запеклих футбольних баталій право називатися кращим воротарем здобув Роман Шведчик. Голкіпер захищав ворота команди «Ізюм».

Про це медіа «Слобідський край» розповіла директор Ізюмської ДЮСШ ім. В. Ткаченка Людмила Душина.

   – Ізюмські футболісти-аматори зіграли матчі у турнірі з міні-футболу, приуроченого до Дня народження рідного міста. Справжні футбольні пристрасті розгорілися між чотирма командами: «ДСНС», ФК «Крем’янець», «Динамо» (поліція) та «Ізюм». Змагання проводились відповідно до «Правил гри з футзалу», затверджених ФІФА (Комітет з міні-футболу) в редакції 2005 року: два тайми по 12 хвилин з п'ятихвилинною перервою. У підсумку, на першу сходинку почесного п'єдисталу вийшла команда «ДСНС», на ІІ –  ФК «Крем’янець», на третій і четвертій позиціях, відповідно, опинились команди «Динамо» (поліція) та «Ізюм», – розповіла директор Ізюмської ДЮСШ ім. В. Ткаченка Людмила Душина.

 За гру командам були вручені кубки, особисті відзнаки отримали: Роман Шведчик як кращий воротар турніру (команда «Ізюм»), Максим Марченко як кращий захисник (ФК «Крем’янець»), Роберт Макаревич як кращий нападник (команда «ДСНС») та Андрій Коробко як кращий гравець (команда «Динамо»). 

Нагадаємо, що Харківська область вийшла в лідери українського спорту.

Також нагадаємо, що стартував чемпіонат Харківщини з футболу. Названі результати першого туру.

 

 

Автор: Тетяна Чмут