Куп’янськ знову під ворожими обстрілами: фото наслідків

15.12.2022 17:15 Ізюм
У Харківської області під обстріли армії рф знову потрапив Куп’янськ з передмістями. В результаті були пошкоджені будівлі, гаражі та об’єкти інфраструктури, поранено місцеву жительку.

Як повідомили в Харківській обласній прокуратурі, російські військові завдали ракетного удару по місту Куп’янськ 14 грудня близько 23:45, передає «Слобідський край».

  • У Куп’янську на місці вибуху утворилася вирва розміром 8 на 8 метрів та глибиною 4 метри, були пошкоджені газова труба, водопровід, гаражі та нежитлове приміщення.
  • У селі Великі Хутори вибухом було пошкоджено дитячий будинок, утворилась вирва глибиною 4,5 метра та діаметром близько 7 метрів.
  • У селі Новоосинове внаслідок ворожого обстрілу отримала поранення 63-річна жінка.

Куп’янськ. Вирва від вибуху 14.12.2022

Великі Хутори, ракета пошкодила дитячий садок

Окрім Куп’янська, ворог також обстріляв Ізюмський та Харківський райони області, повідомили у відділі комунікації Харківської області.

«Ввечері окупанти здійснили ракетну атаку на місто Куп’янськ, обстріляли територію поблизу селища Шевченкове та селища Борова Ізюмського району. По селищу Красне Липецької територіальної громади ворог ударив з мінометів», – повідомили в поліції.

Нагадаємо, через постійну загрозу ворожих обстрілів жителям міста Куп’янськ рекомендують евакуюватися у Харків чи більш безпечні області України. Від початку добровільної евакуації з міста Куп'янськ, яка проводиться з 28 листопада, до більш безпечних місць виїхало 332 жителів, у тому числі 20 маломобільних людей. 

Нагадаємо також, що половина території Дворічанської громади Куп’янського району досі перебуває під окупацією.

Більше про події у містах Куп’янськ та Ізюм можете знайти на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко