Перший ізюмчанин отримав компенсацію за зруйноване житло

01.07.2023 17:34 Ізюм

Мешканець Ізюма Харківської області отримав компенсацію на відновлення житла в рамках програми єВідновлення.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на інформацію заступника начальника Ізюмської міської військової адміністрації Максима Стрельника.

На початку тижня в Ізюмській громаді почала працювати комісія єВідновлення за програмою «Дія». До її складу ввійшли активісти місцевих громадських організацій, експерти у галузі будівництва й архітектури, а також муніципальні службовці.

«Наше завдання полягає в обстеженні усього пошкодженого або знищеного внаслідок військової агресії російських окупантів житла в Ізюмі. Наразі це складає близько 4000 об'єктів, про які вже повідомили ізюмчани через мобільний застосунок, ЦНАП або письмово. І ці повідомлення, на жаль, досі надходять... Для нашого міста масштаб таких руйнувань просто катастрофічний, а для кожної окремої людини це незбагнене горе й абсолютно непосильний тягар», – зазначив Максим Стрельник.

Зазначається, що на першому етапі виплати становитимуть до 200 тисяч гривень, тобто  стосуватимуться житла, яке можна швидко відновити. Надалі планується нарахування компенсації для капітального ремонту, а також повністю зруйнованого житла. Про початок таких виплат обіцяють повідомити додатково.

Ізюм

Раніше ми повідомляли, що на околиці Ізюма сапери знищили дев’ять мін «Пелюстка», котрі були добре замасковані.

Нагадаємо, в Ізюмському районі Харківської області найбільш заміновані населені пункти ті, через які проходила лінія фронту.

Також ми писали про те, як ізюмчани жили на початку війни.

Більше новин Ізюм читайте на нашому сайті.   

Автор: Ксенія Карпенко