У місті Ізюм відкрили відділ міграційної служби: графік роботи

14.03.2023 16:49 Ізюм

Відділ ДМС у місті Ізюм Харківської області було знищено вщент ворожою ракетою.

Як розповіла кореспондентці медіа «Слобідський край» начальниця Ізюмського відділу міграційної служби Лариса Задорожня, п’ять місяців мешканцям міста Ізюм адмінпослуги надавали за допомогою мобільної станції ГУ ДМС у Харківській області.

– Раніше до нас приїжджав спеціально обладнаний автомобіль, і ми в ньому проводили прийом громадян. Наразі, завдяки військовій адміністрації, нам виділили приміщення, а головне управління ДМС провело ремонтні роботи, й ми вже почали працювати повноцінно, – розповіла Лариса Задорожня.

ІзюмДМС

Наразі в Ізюмському відділі можна відновити втрачені або знищені документи, оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки, обміняти паспорт-книжечку зразка 1994 року на ID-картку та оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Також у відділі працює пільгова поточна черга. Вона доступна для таких категорій громадян: люди з інвалідністю, військовослужбовці, вагітні жінки, громадяни з малолітніми дітьми (до 14-ти років) і люди похилого віку (пенсійний вік) приймаються без запису в електронну чергу.

Графік прийому громадян Ізюмського відділу ГУ ДМС:           

Пн-пт, 9:00 – 16:00.

Телефон для довідок: +38(095)045-2263

Запис у підрозділ можливий через сервіс «Електронна черга».

Нагадаємо, наразі паспорти, в яких різна транслітерація написання прізвища або імені, є чинними до закінчення строку їх діїРаніше у місті Красноград відновив роботу відділ ГУ ДМС у Харківській області. 

Нагадаємо, рівень захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції в Харківській області нижчий від епідпорога. 

Головні новини Ізюм читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану