В Ізюмі оштрафували матір, син якої розпивав енергетики на уроках

22.04.2021 12:55 Ізюм
Як повідомили 21 квітня в Ізюмському міськрайонному суді Харківської області, матір школяра, який порушував дисципліну на уроках, приягнули до адмінвідповідальності.

Відповідно до матеріалів суду, жінка не виконує батьківські обов’язки щодо виховання 15-річного сина.

Підліток постійно порушує дисципліну в школі та не реагує на зауваження вчителів.  Голосно розмовляє на уроках, використовує нецензурну лексику, грається в телефоні та вживає енергетичні напої. Попадався школяр й під час паління цигарок біля школи.

Читайте також: У Красноградському районі матір судитимуть за цькування доньки

За даними суду, з  матір’ю підлітка постійно проводилися бесіди класним керівником, педагогами. До справи залучали й працівників ювенальної превенції та служби у справах дітей Ізюмської міської ради.

За результатами розгляду справи, врахувавши характер та кількість проявів неповаги учня до навчального процесу, суд прийняв рішення застосувати до правопорушниці адміністративне стягнення у вигляді штрафу, межі якого передбачені санкцією статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція статті передбачає штраф від п'ятдесяти (850 гривень) до ста (1700 гривень) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Автор: Олена Загребельна