В Ізюмі послабили комендантську годину

07.12.2022 14:26 Ізюм

Ізюмська громада Харківської області переходить у новий режим комендантської години. Відтепер обмеження пересування стосуються тільки часу з 21:00 до 6:00 наступного дня.

З 6 грудня на території Ізюмської громади запроваджується комендантська година з 21:00 до 6:00. Раніше працювали обмеження на пересування з 19:00. Про це повідомляє «Слобідський край».

Як розповів начальник Ізюмської міської військової адміністрації Валерій Марченко, такий режим комендантської години в Ізюмській громаді триватиме щонайменше до Нового року.

– Більшість безпекових заходів після деокупації вже пройшли, тому ми послабили комендантську годину. У такому довгому обмеженні вже нема потреби, – пояснив «Слобідському краю» Валерій Марченко.

Наразі єдине обмеження для громадян, яке діє на Ізюмщини, – це в’їзд на територію громади тільки за місцевою пропискою. Іншим мешканцям без необхідного дозволу заїжджати заборонено.

Нагадаємо, що у результаті бойових дій інфраструктуру та житловий фонд Ізюма були пошкоджені на 80 %, однак зараз місто відновлюється і все більше установ починають працювати. Також раніше в Ізюмському районі поліція зафіксувала випадки підриву людей на мінах.