В Ізюмі розпочали перепоховання жертв російської агресії

06.02.2023 18:22 Ізюм
Фото: Масове поховання в місті Ізюм, Харківська область Фото: Масове поховання в місті Ізюм, Харківська область
У місті Ізюм Харківської області місцева влада розпочала процес перепоховання ексгумованих тіл місцевих жителів, які загинули внаслідок російської агресії.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на заступника Ізюмського міського голови Володимира Мацокіна.

За його словами, міська влада розпочала поховання тіл ексгумованих ізюмчан. Вони відбуваються на міських кладовищах. Зокрема, там, де дозволяє ситуація з мінуванням. А на кладовищі на вулиці Василя Стуса (колишня назва – Некрасова) виділена окрема ділянка.

«В один день ховаємо 10-12 тіл. Весь процес відбувається в тісній взаємодії з рідними померлих», – розповів Володимир Мацокін.

Минулого тижня було поховано 10 осіб, на цьому – 12. Він додав, що витрати на поховання взяла на себе міська влада. Скільки триватиме цей процес – наразі не відомо.

«Вічна пам’ять ізюмчанам, що загинули від рук російських вбивць. Вічна пам’ять ізюмчанам, життя яких забрала ця війна», – написав він.

Масове поховання в місті Ізюм, Харківська область

Нагадаємо, нещодавно в Ізюмському районі знайшли нерозірвані боєприпаси та місце поховання двох людей. Також серед знахідок поліцейські виявили міни, постріли від гранатометів, ручні гранати та ін.

Нагадаємо також, «Росія має за це заплатити»: що пишуть міжнародні та українські ЗМІ про Харківщину

Усі новини міста Ізюм та району читайте на нашому сайті.