Діти із села Новоіванівське зібрали гроші на допомогу ЗСУ

25.07.2023 09:56 Коломак
Джерело: Коломацька селищна рада Джерело: Коломацька селищна рада

У селі Новоіванівське Коломацької громади Харківської області діти облаштували блокпост та зібрали гроші для воїнів-земляків.

 

Як повідомляє медіа «Слобідський край», п’ятеро хлопців із села Новоіванівське, чиї батьки наразі боронять Україну від окупантів, збирали кошти на придбання комплекту дистанційного мінування «Сармат».

– Олексій Деряга, Богдан Герасименко, Костянтин Чорний, Артем Ткачьов та Олександр Пащенко просто неба створили дитячий блокпост та влаштували перепустку для перехожих і проїжджих. За два дні їм удалося назбирати понад три тисячі гривень, які вони вже передали до селищної ради, де ці кошти спрямують на допомогу військовій частині А3814, – розповів очільник Коломацької громади Володимир Гуртовий.

Діти з села Новоіванівка зібрали гроші на допомогу ЗСУ

За ініціативність дітей на знак подяки очільник громади подарував їм прапор від військових-земляків.

Нещодавно ми писали, як на вулицях Коломацької громади замінюють адресні таблички. Йшлося про селище Коломак, а також села Новоіванівське та Шелестове.

Також ми писали, що під час повномасштабного вторгнення Коломацька громада збільшилася вдвічі, адже тут прихисток знайшли понад шість тисяч ВПО. Як ТГ організувала допомогу переселенцям та місцевим – читайте у матеріалі.

Головні новини Коломак читайте на нашому сайті.