У Коломацькій громаді розповіли, як використовують надані благодійниками генератори

03.03.2023 18:26 Коломак
У Коломацьку громаду Харківської області в лютому надійшли два генератори потужністю 5,5 кВт, три генератори потужністю 8 кВт, а також пічки, димові труби та коліно до димоходу – всього 12 штук.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Коломацької територіальної громади.

«Цей проєкт став можливим завдяки співфінансуванню в рамках польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща», – йдеться у повідомленні.

Відповідно до пропозицій та рішення членів виконавчого комітету генератори потужністю 8 кВт установлені:

  • в Центрі первинно медико-санітарної допомоги, Шелестівському ліцеї та Коломацькому будинку культури;
  • 5,5 кВТ: в адмінбудівлі Шелестівського старостинського округу (укрпошта, бібліотека, кабінет поліцейських офіцерів громади), Новоіванівському гуртожитку.

Пічки, димові труби та коліна до них: блокпости на території відповідальності третього відділу Богодухівського РТЦК та СП у кількості двох пічок, труб та колін до них. Інші 10 пічок, труби та коліна до них будуть передані до Новоіванівського гуртожитку, де проживають внутрішньо переміщені особи.

Благодійна організація, що надала генератори та пічки, залишає за собою право протягом 5 років здійснювати моніторинг з метою перевірки відповідності використання отриманої благодійної допомоги.

«Сьогодні, коли в країні йде повномасштабна війна, об'єднання зусиль, здійснення добрих, корисних справ є вкрай важливим та цінним для нашого суспільства! Доброта, чуйність, безкорисливість, взаєморозуміння та взаємопідтримка допомагають боротися з будь-якими викликами!», – зазначає очільник громади Володимир Гуртовий.

Нагадаємо, 6 березня у селищі Коломак відбудеться реєстрація на багатоцільову грошову допомогу в розмірі 6660 гривень жителям, які раніше не отримували будь-яку грошову допомогу від інших неурядових громадських організацій.

Наприкінці лютого Центр первинної медико-санітарної допомоги Коломацької громади Харківської області отримав гуманітарний вантаж.

Раніше ми писали, як бійцям з Коломака збирають допомогу. Нагадаємо, Коломацька громада отримала генератори та пічки: де їх установлять

Головні новини Коломак та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.