У селищі Коломак відкрилася друга виставка робіт художника-переселенця з Харкова

07.03.2023 16:49 Коломак
У Будинку культури селища Коломак проходить виставка картин «Весна.Квіти» відомого харківського художника Леоніда Золотарьова. На ній автор представив понад 40 робіт.

Як розповів кореспондентці медіа «Слобідський край» художник Леонід Золотарьов, він із сім'єю приїхав у селище Коломак на початку повномасштабного вторгнення.  

– Тут люди менш вимогливі та більш чуйні до робіт. Узагалі Коломак – дуже цікаве та перспективне місце у туристичному, науковому та культурному напрямку. Я впевнений, що цей край матиме прекрасне майбутнє. Тим паче, громада розвивається у всіх цих напрямках, – зазначив Леонід Золотарьов.

Коломак виставка

За словами очільника Коломацької громади, перша виставка Леоніда Золотарьова «Коломацька земля» вразила жителів ТГ.

– На минулій виставці були представлені пейзажі Коломака.  Наші люди бачили на них рідні вулиці, домівки, храми, сади та дуже раділи від цього. Деякі жителі приходили навіть по декілька разів, – зазначив Володимир Гуртовий. 

Виставка Коломак

Це була перша професійна виставка у громаді. Другу виставку робіт художник присвятив весні, квітам та жінкам.

– Просто хочеться показати людям, що життя продовжується. Показати, що є і гарне в наш час, не тільки війна. Не треба кожну хвилину думати про негатив, треба відволікатися. Найстрашніше, що багато людей зараз просто чекають, коли закінчиться війна. Вони не живуть, не переживають цей час. Тому хочеться показати їм, що життя було, є та буде тривати завжди, – наголосив художник.

Наразі на виставці представлено понад 40 картин, найстарша з них – 2006 року. Відвідати виставку можна з понеділка по п'ятницю у Будинку культури селища Коломак з 09:00 до 16:00. 

Наприкінці лютого Центр первинної медико-санітарної допомоги Коломацької громади Харківської області отримав гуманітарний вантаж.

Раніше ми писали, як бійцям з Коломака збирають допомогу. Нагадаємо, Коломацька громада отримала генератори та пічки: де їх установлять

Головні новини Коломак та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану