Понад 400 тисяч підписників у Тік Ток зібрала школярка з Краснокутщини

05.09.2021 14:30 Краснокутськ

Як це бути успішною блогеркою знає Даша Ситнікова з Харківщини. Вона не тільки встигає добре навчатись у Краснокутському ліцеї, але й у свої 15 років має 401 тисячу підписників у мережі Тік Ток. Завоювати таку аудиторію дівчині допомогли розважальні відео з порадами та побутовими сценками, які точно не раз зустрічались у житті кожного школяра.

Даша звичайна школярка з Краснокутська. Ніколи не любила публічні виступи і не була медійною персоною, але реєстрація на платформі Тік Ток змінила її життя. Сьогодні її кумедні ролики набирають сотні тисяч переглядів.

«У шкільних сценках декілька разів виступала, а в КВК ніколи не брала участі», – говорить Даша. 

З Тік Ток вона познайомилась як і всі – дівчині подобаються кумедні відео. Переглянувши їх, вона вирішила й сама долучитись до зйомок такого контенту.

«На початку це була Тік Ток сторінка моєї собаки. Знімала відео, які набирали по одному, два перегляди, тому я вирішила зробити свій канал», – зазначає дівчина. 

На питання, чому обрала саме цю соціальну мережу – відповідає щиро та відверто: «У Тік Ток багато таких людей, як я, які люблять посміятися. Багато відео бачила, як вони розкручуються, тому і сама вирішила знімати». 

Читайте також: Його дивиться весь світ: як блогер з Нової Водолаги підкорює Ютуб – ФОТО, ВІДЕО

Особливості професії  

Будь-яка робота починається передусім з підготовки. У Тік Тоці так само. Спочатку потрібна ідея, яка перероджується в сценарій. Далі – підготовка «знімального майданчика». Потім час зйомок та монтажу. А далі тільки залишається очікувати, як твоя аудиторія відреагує на нове відео. 

«Сценарій приходить, коли починаю знімати. Все залежить від формату ролика. Якщо це розмовний – приблизно 20 хвилин. Інколи відео потребує годину роботи», – розповіла «Слобідському краю» юна тіктокерша. 

Головний критерій оцінювання її роботи – це активна аудиторія та перегляди. 

До речі, кожне зняте відео дівчина переглядає не один раз. Робить це Даша не тільки задля аналізу, але й для того, аби не забути свої цілі: більше розвиватись, робити якісний контент та отримати за це більше підписників.

Наразі Тік Ток для школярки, яка має понад 400 тисяч підписників, це лише хобі. 

«Тік Ток це моє хобі, яке приносить задоволення. Можливо, в майбутньому це може стати моєю роботою, проте наразі – це просто хобі», – зазначає Даша Ситнікова.

Однією з особливостей контенту дівчини є суржик. Перші відео вона записувала винятково російською мовою. Потім вирішила записати одне, друге, третє відео тією мовою, якою зазвичай спілкується у побуті.

«Люди писали, що їм така подача подобається. Тож вирішила знімати українською, адже це моя рідна мова, навіть якщо російською канал зростав би вдвічі швидше», – наголошує школярка.

Підписники звертаються за порадами

Кожна популярна людина хоча б раз стикалася з проблемами саме через свою відомість. Проте ця історія оминула тіктокершу з Краснокутська. Як вона сама зазначає, на самому початку ніхто не знав про її акаунт у Тік Ток, а коли вже однокласники побачили дівчину в рекомендаціях – обійшлись без хейту, навіть, навпаки, всім сподобались її відеороботи. 

Соціальні мережі були створені для спілкування. Сама Даша зазвичай у Тік Ток не спілкується, проте в неї є взаємні підписки з іншими блогерами.

«Інколи підписники пишуть у дірект, просять порад. Хочуть бути такими, як я. Зазвичай даю їм поради, що потрібно трудитись, старатись та йти до своєї мрії. Дуже приємно, коли до мене звертаються як до кумира», – каже дівчина.

Водночас тіктокерша з Краснокутська трохи ніяковіє від запитання про успіх. 

«Так, на вулицях впізнають, та це ще не успіх. Я не вважаю свій канал дуже успішним. Хоча людям подобається, і це добре», – розмірковує Даша.

Своє блогерство дівчина не розглядає як заробіток. Наразі її фінансово забезпечують батьки, зокрема купили їй телефон, штатив та світло для зйомок. Завдяки цьому обладнанню Даша робить якісні відеоролики, які набирають велику кількість переглядів.

Школярці надходять пропозиції від рекламодавців.

«Надходили пропозиції від відомого бренду рюкзаків та онлайн-магазину. Проте десь не вийшло. Таке буває», – зазначає тіктокерша.

Зараз Даша Ситнікова навчається в 10 класі. У майбутньому ­дівчина бачить себе в сфері блогінгу, тож після закінчення школи планує отримати акторську освіту. На її думку, це допоможе їй у блогерстві.

«На майбутнє не загадую. Але хотілось би в Тік Тоці мати мільйон підписників та розвинути інстаграм-сторінку. Хочеться бути відомою серед людей завдяки розважальному контенту», – розповіла про плани на майбутнє Даша.