У яслах-садочку селища Краснокутськ зібрали пакунки для ЗСУ

10.01.2023 17:49 Краснокутськ

На підтримку ЗСУ в яслах-садку селища Краснокутськ Харківської області пройшла благодійна акція “Різдвяний віночок”.

Перед різдвяно-новорічними святами у Краснокутському закладі дошкільної освіти № 2 пройшла благодійна акція на підтримку ЗСУ “Різдвяний віночок”. Батьки, працівники закладу та діти зібрали необхідні речі для українських захисників – шкарпетки, засоби особистої гігієни, чай, каву, печиво та дві тисячі гривень.

Дитсадок селища Крансокутськ передав ЗСУ подарунки

– Наразі дитячі садочки нашої громади працюють у дистанційному форматі. Але проводяться різноманітні заходи, такі, як благодійна акція “Різдвяний віночок”. Це важливо, щоб діти бачили одне одного та вихователів, – розповіла кореспондентці медіа “Слобідський край” очільниця Краснокутської громади Ірина Карабут.

Окрім того, під час акції у садку селища Краснокутськ було проведено два майстер-класи “Прикрашання імбирних пряників” та “Оберіг для воїнів ЗСУ".

Раніше селище Краснокутськ отримало два генератори, які забезпечать лікарню безперебійною подачею кисню для пацієнтів реанімаційного відділення. А також територіальний центр, де проживає 48 самотніх непрацездатних людей похилого віку та ВПО. 

Нагадаємо, у Краснокутській громаді зібрали 70 тисяч 587 гривень на генератор для воїнів 92-ї танкової бригади ЗСУ. А ще Краснокутська громада отримала мікрохвильовки та спальні мішки.

Про головні новини Краснокутськ та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.