Юним футболістам Краснокутської громади передали прапор від 125-ї окремої бригади

04.05.2023 11:21 Краснокутськ
Джерело: Краснокутська селищна рада Джерело: Краснокутська селищна рада

Футбольна команда Краснокутської громади Харківської області передала українським захисникам смаколики, подарунки та підписаний гравцями команди прапор.

 

Як розповіла кореспондентці медіа  «Слобідський край» очільниця Краснокутської громади Ірина Карабут, юні футболісти ТГ разом з батьками вирішили передати бійцям 125-ї окремої бригади поробки, смаколики та прапор з підписами гравців команди.

– Це наші юні футболісти, які беруть участь у багатьох змаганнях не тільки районного масштабу, а й всеукраїнського. Діти виготовили різні поробки, солодощі купили та передали 125-й окремій бригаді ТРО, – каже Ірина Карабут.

Юним футболістам Краснокутської громади передали прапор від 125 окремої бригади
125-та окрема бригада ТРО 218-го окремого батальйону дислокувалася у селищі Краснокутськ протягом чотирьох місяців та охороняла спокій жителів громади.

– Це Львівська тероборона, вони великі друзі нашої громади. Ми підтримуємо зв’язки не тільки з нашими земляками, а й з тими, хто у важкі часи був поруч з нами. Коли діти передали свої поробки та смаколики, вони навзаєм отримали прапор, який підписали бійці цієї бригади. Наразі ці військові боронять кордони нашої держави під Бахмутом, – зазначила Краснокутська селищна голова.

Нагадаємо, у Краснокутській громаді провели благодійні концерти на підтримку ЗСУ. Раніше у Краснокутському ліцеї відкрили клас безпеки для школярів.

Також нагадаємо, у Краснокутській громаді зібрали 70 тисяч 587 гривень на генератор для воїнів 92-ї танкової бригади ЗСУ

Про головні новини Краснокутськ та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.