У Краснокутській громаді провели благодійні концерти на підтримку ЗСУ

01.05.2023 18:21 Краснокутськ
Фото: Краснокутська селищна рада Фото: Краснокутська селищна рада

У селах Дублянка та Козіївка Краснокутської громади Харківської області відбулися благодійні заходи на підтримку ЗСУ.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Краснокутську селищну раду.

29 квітня артисти Дублянського сільського клубу організували благодійний концерт на підтримку ЗСУ в селі Дублянка, а таланти Гутянського сільського будинку культури представили свою творчість на благодійному заході, який відбувся у селі Козіївка.

«Дякуємо військовослужбовцям і волонтерам за відданість країні та патріотизм, адже завдяки нашим захисникам населені пункти в умовно мирних громадах можуть працювати, приймати людей з тих територій України, де ведуться бойові дії, перезапускати економіку. Впевнені в тому, що всі і далі будуть працювати для того, щоб підтримувати Збройні Сили України, щоб допомагати переселенцям, підсилювати економіку нашої держави», – зазначила Краснокутська селищна голова Ірина Карабут.

Під час заходу двох бійців, які мешкали в громаді та загинули, захищаючи Україну, нагородили посмертно. Державні нагороди передали родичам загиблих захисників.

Старший солдат Сергій Чумаченко нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня» (посмертно). Він загинув 11 травня 2022 року в селі Михайлівка Харківської області.

Лейтенант Павло Бобрицький нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни» (посмертно). Чоловік загинув 5 червня 2022 року під час виконання бойового завдання в районі села Гусарівка Харківської області.

Орден

Нагадаємо, у Краснокутському ліцеї відкрили клас безпеки для школярів.

Нагадаємо, у Краснокутську відновила роботу міграційна служба. Раніше селище Краснокутськ отримало два генератори, які забезпечать лікарню безперебійною подачею кисню для пацієнтів реанімаційного відділення. 

Також нагадаємо, у Краснокутській громаді зібрали 70 тисяч 587 гривень на генератор для воїнів 92-ї танкової бригади ЗСУ

Про головні новини Краснокутськ та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко