Куп’янську передали мобільну пилораму Wood-Mizer

04.05.2023 16:22 Куп’янськ

На потреби деокупованої Куп’янської громади Харківської області передали потужний деревообробний верстат.

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу ХОВА, мобільний верстат LT-20 отримали комунальники Куп’янська.

Він допоможе у виготовленні дощок для відновлення пошкоджених від ворожих обстрілі будівель, укріплення фортифікаційних споруд та благоустрою міста. Обладнання не потребує спеціального майданчика та може працювати на нерівних місцевостях.

У Куп’янській міській військовій адміністрації повідомили, що директор компанії «МОST-Україна» Олександр Твердохліб особисто доставив мобільну пилораму до міста Куп'янськ, провів установлення обладнання та діагностику роботи. Після перевірки справності верстат було офіційно передано до комунального підприємства.

Довідка: Wood-Mizer – міжнародний виробник деревообробного інструменту, який займає лідерську позицію у розробці та виробництві стрічковопилкових верстатів та стрічкових пилок. Компанія заснована у 1982 році в США. Представництва компанії є у понад 100 країнах. В Україні продукцію Wood-Mizer представляє компанія «МОST-Україна». 

Нагадаємо, у квітні закордонні партнери передали для Харківської області мікроавтобуси, генератори та медичні препарати. Також керівництво області провело перемовини з представниками інших країн щодо відновлення регіону.

Нагадаємо також, що у Харківській області минулого тижня жителям громад передали 15 генераторів, 8,5 тонни продуктів, 1610 комплектів постільної білизни тощо.

Раніше ми повідомляли, що постраждалі громади Харківщини отримають нове комп’ютерне обладнання.

Головні новини Куп'янськ читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко