Перший зрадник: очільник Куп’янської громади виїхав у росію

15.04.2022 17:14 Куп’янськ
Фото: 24tv.ua Фото: 24tv.ua

Голова Куп’янської міськради Харківської області Генадій Мацегора разом з родиною поїхав у росію.

Про це голова Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив в інтерв'ю РБК-Україна. За словами очільника ХОВА, Геннадій Мацегора був першим зрадником. 

– Йому повідомили про підозру. І, за нашою інформацією, він уже зі своєю сім'єю виїхав на територію рф. Власне, як і мер міста Балаклія – там така ж історія була: він публічно заявив, що підтримує окупантів, – сказав Олег Синєгубов.

Читайте також: Нові колаборанти на службі в нових нацистів, або Вічна доля зрадників

За словами голови ХОВА, Куп'янськ, як і Вовчанськ приблизно місяць перебувають під тимчасовою окупацією. 

– У Вовчанську вони намагалися піднімати російський прапор, створювати псевдоісторії щодо підтримки російського вторгнення. Однак їм це не вдалося, – зазначає очільник ХОВА. – Ми комунікуємо з тими населеними пунктами, які ближче до кордону, – повірте, там росію не підтримують, попри те, що там переважно російськомовне населення. І зараз вони категорично налаштовані проти рф. Звісно, є зрадники, відносно яких ведуться кримінальні провадження і які з першого дня почали співпрацювати з росією.

Читайте також: В Ізюмі затримали зрадника, який допомагав окупантам

Як каже Олег Синєгубов, на Харківщині є випадки, коли ворог намагається встановлювати якісь свої окупаційні адміністрації

– Якщо говорити, наприклад, про населений пункт Липці – це північний напрямок – там були такі наміри. Вони навіть привезли свою людину, яку поставили «очільником» населеного пункту, бо місцева влада відмовилася йти на співпрацю. Це місцева людина, яка протягом останніх двох років проживала на території рф, зрадник України. Окупанти намагалися там установити якийсь свій порядок, однак ніяких кроків щодо підтримки "русского мира" (на кшталт псевдореферендумів. – Ред.) тощо, за нашою інформацією, вони не робили. Їм, власне кажучи, цей населений пункт потрібен виключно як місце дислокації для атаки на місто Харків, – каже Олег Синєгубов.