Жителі Куп’янська почнуть сплачувати комунальні послуги

22.04.2023 15:26 Куп’янськ

У місті Куп’янськ Харківської області відновлюються нарахування та прийняття оплати за водопостачання і водовідведення, утримання будинків та вивіз сміття.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на Куп’янську міську військову адміністрацію.

Згідно з розпорядженнями Куп’янської міської військової адміністрації відновлюються нарахування та прийняття оплати за такі послуги:

  • водопостачання та водовідведення КП «Куп’янський Водоканал»
  • управління та утримання будинків КП «Благоустрій»
  • вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) КП «Комунальник»

Відтепер показники водолічильника можна передати з 10 числа по останній день місяця включно через месенджери Viber, Telegram, через цифровий бот-автовідповідач у режимі інтерактивного голосового меню за номером 057-82-73-37 або через особовий кабінет на сайті ekc.com.ua.

Якщо ви передаєте самостійно показники вперше у поточному році й представниками водоканалу не були зняті контрольні, то вони будуть взяті як первинні. Просимо не звертати уваги на різницю, нарахування за неї проводитися не буде. Надалі при повторній передачі різниця братиметься як зазвичай.

 Здійснювати оплату за спожиті послуги можна на сайті ekc.com.ua, в особовому кабінеті, або через пункт меню «сплата онлайн без реєстрації».

З питань щодо нарахувань та оплати звертатися за телефоном +38(097)916-13-10.

Нагадаємо, нещодавно у Куп’янську почала працювати виїзна мобільна група Головного управління Державної міграційної служби в Харківській області, яка займається отриманням та відновленням документів. 

Нагадаємо, нещодавно діти з Куп’янська вирушили на реабілітацію в санаторій на Рівненщині. Для них передбачено повноцінне харчування, реабілітаційні заходи, психологічна підтримка, медичне обстеження, а також повний спектр соціальних послуг, які надає держава.

Головні новини Куп'янськ читайте на нашому сайті.