На Харківщині судитимуть підприємицю, яка співпрацювала з окупантами

Фото: Харківська обласна прокуратура Фото: Харківська обласна прокуратура

Під час окупації Куп’янського району Харківської області жінка, яка займалась роздрібною торгівлею харчовими продуктами, напоями та тютюновими виробами, стала співпрацювати з ворогом.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківську обласну прокуратуру.

Перебуваючи у селищі Великий Бурлук, жінка із середини серпня 2022 року здійснювала господарську діяльність у взаємодії з окупаційною адміністрацією.

«Обвинувачена, щоб отримати привілейоване ставлення від представників держави-агресорки, добровільно оформилась суб’єктом господарювання як «физическое лицо-предприниматель» та відкрила рахунок у банку в російських рублях, відповідно до російського законодавства», – зазначили у прокуратурі.

Колаборантка продавала товари, які завозила з тимчасово окупованих територій України.

Куп’янською окружною прокуратурою Харківської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно підприємиці за фактом колабораційної діяльності.

Наразі обвинувачена перебуває під вартою. Справу розглядатимуть у  Чугуївському міському суді Харківської області.

Раніше ми писали, що на Харківщині судитимуть керівника.

Нагадаємо, 32-річного мешканця Куп’янська Харківської області, який добровільно пішов на співпрацю з російськими загарбниками, засудили до 12 років ув’язнення.

Також ми писали про 45-річну мешканку Куп’янська, яка пішла на співпрацю з військовими рф та збиралась вчити українських дітей за стандартами освіти країни-агресора. Жінка добровільно обійняла посаду «заместителя начальника» у так званому «Отделе образования ВГА Купянского района Харьковской области».

Більше новин  Куп'янськ та району читайте на нашому сайті.