У Курилівській громаді працюють шість протирадіаційних укриттів

17.07.2023 16:22 Курилівка
Фото: Слобідський край Фото: Слобідський край

На території Курилівської громади розташовані шість протирадіаційних та одне найпростіше укриття. Також у громаді працюють два комунальні підприємства.

Про це кореспонденту медіа «Слобідський край» повідомив начальник Курилівської сільської військової адміністрації Анатолій Григоренко.

У населених пунктах Курилівської громади розташовані шість протирадіаційних та одне найпростіше укриття.

– Останнім часом Курилівською військовою адміністрацією приділяється велика увага щодо облаштування та ремонту цих укриттів. Прийнята Програма цивільного захисту населення і території від надзвичайних ситуацій на території Курилівської сільської територіальної громади на 2023-2025 роки, якою в місцевому бюджеті передбачені кошти для здійснення заходів з утримання укриттів, – розповідає начальник Курилівської СВА Анатолій Григоренко.

Крім того, у громаді працюють два комунальні підприємства – «Військове містечко» та «Новоосинівське ВУЖКГ». Для того, щоб підтримати ці підприємства у період воєнного стану, виконком Курилівської сільської ради з місцевого бюджету виділив кошти на заробітну плату працівників, закупівлю інструменту, паливно-мастильних матеріалів та інше. Для цього прийнята Програма фінансової підтримки комунальних підприємств Курилівської сільської ради на 2023-2024 роки.

Також у рамках проєкту «Армія відновлення» 9 жителів громади, що перебувають на обліку в Куп`янському міськрайцентрі зайнятості, отримали роботу у виконавчому комітеті Курилівської сільської ради та залучені до виконання суспільно корисних робіт з благоустрою території громади.

Нагадаємо, Курилівська громада є однією з найбільш постраждалих громад Куп’янського району. Внаслідок російської агресії тут пошкоджено понад 500 будинків, а також школи, дитячі садочки. Наразі у громаді залишається близько 4500 мешканців.

У квітні в селі Новоосинове Курилівської громади  16-річний хлопець підірвався на невідомому вибуховому пристрої поряд зі спортивним майданчиком.

Нагадаємо також, що Держекоінспекція підрахувала частину збитків, завданих збройною агресією рф на території мисливських угідь у Харківській області.

Більше новини Курилівка читайте на нашому сайті.

Автор: Олександр Манченко