Депутат Липецької сільради пішов на співпрацю з окупантами

21.04.2022 19:42 Липці
Фото з власної сторінки Вадима Кудікова у Facebook Фото з власної сторінки Вадима Кудікова у Facebook

Сьогодні, 21 квітня, Харківська обласна прокуратура повідомила про підозру депутату Липецької сільської ради Вадиму Кудікову.

Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

– Кудіков ще на початку повномасштабної збройної агресії рф зрадив Україні, пішов на співпрацю з окупантами та обійняв посаду так званого «голови адміністрації Липців». На цій «посаді» Кудіков надавав окупантам доступ до адмінбудівель Липців та Глибокого, розповідав військам загарбників про шляхи пересування територіями, здавав місцевих, які брали участь в АТО/ООС. Це державна зрада, за що законодавством передбачене найвище покарання – довічне ув'язнення, – зазначив Олег Синєгубов.

Читайте також: Нові колаборанти на службі в нових нацистів, або Вічна доля зрадників

Депутат-колаборант організував та проводив збори з мешканцями Липецької громади, під час яких агітував їх до лояльного ставлення як до окупаційних військ, так і до країни-агресора.

У зв’язку з переховуванням депутата від слідства наразі вживаються заходи з дотримання процедури вручення повідомлення про підозру, після чого буде вирішено питання про його затримання та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі. 

Нагадаємо, голова ХОВА розповів про державних зрадників та тимчасово окуповані території нашого регіону.