У Лозівській лікарні робитимуть безкоштовні операції на суглобах

18.04.2023 11:22 Лозова
Фото зі сторінки Лозівської міської ради Фото зі сторінки Лозівської міської ради

Територіальне медоб'єднання Лозівської громади Харківської області закупає нове обладнання для проведення операцій на суглобах. Наразі вже проведено тендер, поставка очікується у травні цього року. Операції на суглобах будуть робити безкоштовно.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Лозівського міського голову.

Очікується, що в травні ортопедично-травматологічне відділення Лозівського територіального медичного об’єднання повинно отримати обладнання для артроскопічного лікування патологій суглобів. Це дасть можливість у Лозовій робити операційні втручання при травмах та захворюваннях суглобів опорно-рухового апарату. Медики зможуть проводити лікування артрозів суглобів, пошкодження менісків, хрестоподібних зв’язок та інших захворювань.

За минулий рік близько 400 хворих Лозівської громади з проблемами опорно-рухового апарату звернулися до лікарні. Однак такі операції були доступні тільки в клініках обласного значення.

— Цьогоріч маємо розв'язати це питання. Лозівське ТМО вже провело тендер та визначило постачальника медобладнання. Набір для хірургічної артроскопії мають доставити у травні. Він коштує майже 5 мільйонів гривень, – зазначає міський голова Лозової Сергій Зеленський.

Як зазначає Лозівський міський голова, в лікарні вже є фахівці, які мають навички роботи на такому обладнанні й готові приступити до роботи, однак деяким ще доведеться пройти курси.

— Операції на суглобах у Лозівському ТМО проводитимуть безкоштовно. Фінансування надаватиме Національна служба здоров’я України, – розповідає Сергій Зеленський.

Також раніше ортопедично-травматологічне відділення було капітально відремонтоване.

Нагадаємо, у Лозовій побудують другу в Україні сучасну фабрику-кухню для школярів.

Також Лозова отримала новий автомобіль швидкої та невідкладної допомоги типу Б.

Нагадаємо також, що 13 березня у місті Лозова вперше з початку повномасштабного російського вторгнення увімкнули вуличне освітлення. Світло включатимуть щоденно з 18:30 до 21:00. 

Головні новини Лозова читайте на нашому сайті.