У Лозовій розпочали реконструкцію теплових мереж

19.01.2023 17:54 Лозова
У місті Лозова Харківської області підрядна організація розпочала працювати на теплорозподільному пункті № 10, який є першим у проєкті модернізації теплових мереж.

Про це повідомляє пресслужба Лозівської міської ради, передає «Слобідський край».

«Воєнний стан змінив плани та темпи модернізації тепломереж Лозової. Через повномасштабне вторгнення роботи на об’єктах не могли розпочати у раніше заплановані строки. В цей час більше уваги приділили документальній складовій реконструкції», – йдеться у повідомленні.

Як розповів головний інженер КП «Теплоенерго» Сергій Клименко, зараз фахівці проводять геологічні вишукування, пробурюють свердловини та беруть проби ґрунту. Результати лабораторних досліджень передадуть проєктантам, щоб вони змогли виконувати свою частину реконструкції.

За проєктом модернізації Центральну котельню по вулиці Свободи мають замінити на менші та економніші. Проєкт передбачає кілька етапів реалізації:

  • виведення з експлуатації котельні на вул. Свободи;
  • реконструкція котельні на 6 м-ні;
  • будівництво 2 котелень на 4 та 3 мікрорайонах;
  • будівництво 3 невеликих модульних котелень: вул. Південна, 12-а, вул. Свободи, 2-в і Свободи, 38-а;
  • будівництво нових розподільних газопроводів до котелень;
  • будівництво водопроводу подачі підживлювальної води.

Нагадаємо, у Лозівській ТГ планують створити фабрику-кухню потужністю від 10 тисяч порцій, яка зможе забезпечити їжею всі навчальні заклади громади.

У першому поліклінічному відділенні міста Лозова відкрили нові офтальмологічні кабінети, в яких місцеві жителі можуть пройти медичне обстеження зору на оновленому обладнанні.

Нагадаємо також, що міська рада міста Лозова збільшила обсяг програми реформування ЖКГ на 10 мільйонів гривень для закупівлі генераторів. На ці гроші планують закупити 17 джерел альтернативного живлення.

Головні новини Лозова та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.