У місті Лозова закінчують ремонт насосної станції після ракетного удару

24.01.2023 11:52 Лозова

У місті Лозова Харківської області на 70 % відновили каналізаційну насосну станцію, що постраждала внаслідок одного з ракетних обстрілів росіян. Ця КНС обслуговує центральну частину міста та район Авилівка.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на заступника Лозівського міського голови Дениса Петренка.

Ремонтувати Лозівську каналізаційну насосну станцію почали ще у вересні 2022 року. Наразі роботи на станції виконані на 70 % від запланованих.

— Після ракетних обстрілів значно постраждала будівля. Була пошкоджена покрівля, віконні блоки та взагалі сама будівля. На сьогодні виконані певні роботи, але залишається ще близько 30 % робіт, — зазначає Денис Петренко.

Зараз у насосній станції встановлено нові вікна, відремонтовано дах, замінено каналізаційні мережі, електропроводку, облаштовано душову та санвузол для працівників. Залишилося тільки облаштувати кахлем машинне відділення.

— Ремонт будівлі вкрай важливий для забезпечення належного функціонування обладнання каналізаційної насосної станції. Протікання будівлі та зниження температурного режиму може призвести до виведення з ладу насосів та іншого електрообладнання.  До того ж  це дає можливість створити комфортні умови роботи для працівників станції, які заступають на чергування на добу, — говорить Денис Петренко.

За фінансову  допомогу на проведення ремонтних робіт заступник Лозівського міського голови подякував Харківській обласній військовій адміністрації.

До КНС-2 потрапляють стоки з центральної частини міста та району Авилівка. За навантаженням вона поступається лише  КНС-4, що розрахована для потреб мікрорайонів міста Лозова.

Усього ворог завдав 30 ракетних ударів по Лозівській громаді. Загальний обсяг шкоди перевищує півтора мільярда гривень.

Нагадаємо, у Лозівській ТГ планують створити фабрику-кухню потужністю від 10 тисяч порцій, яка зможе забезпечити їжею всі навчальні заклади громади.

У першому поліклінічному відділенні міста Лозова відкрили нові офтальмологічні кабінети, в яких місцеві жителі можуть пройти медичне обстеження зору на оновленому обладнанні.

Нагадаємо також, що міська рада міста Лозова збільшила обсяг програми реформування ЖКГ на 10 мільйонів гривень для закупівлі генераторів. На ці гроші планують закупити 17 джерел альтернативного живлення.

Головні новини Лозова та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.