У Лозовій під час блекауту по вулицях курсували «швидкі»

25.11.2022 16:42 Лозова

У Лозівській громаді Харківської області останній блекаут тривав більше 40 годин, але мешканці мали змогу отримати невідкладну швидку допомогу.

Як в умовах аварійного знеструмлення працювала «швидка», пише LozovaNews з посиланням на завідувачку Лозівського відділення екстреної медичної допомоги Юлію Чкирю.

За її словами, контактний номер екстренки працював. Мешканцям громади вдавалося додзвонитися на «103». Досі діє стаціонарний телефон Лозівського відділення екстреної медичної допомоги: 9-01-36, з мобільного +38(05745)9-01-36.

У місті на вулицях курсували «швидкі», люди зверталися до чергових медиків, або безпосередньо до Лозівського відділення екстреної медичної допомоги по вулиці Лозовського, 10 (колишня районна поліклініка).

У невідкладних випадках мешканці Лозівської громади можуть приїздити також безпосередньо у приймальне відділення Лозівського термедоб’єдання.

Також у період знеструмлення лозівські бригади паралельно виїжджали на виклики із сусідніх громад, де не було зв'язку з місцевими «швидкими».

Нагадаємо, на Харківщині почали працювати 10 мобільних Пунктів незламності, окрім того, на території області працюють 59 стаціонарних Пунктів незламності на базі пожежно-рятувальних підрозділів ГУ ДСНС у Харківській області.