У Лозовій визначили першочергові об'єкти для відбудови

04.05.2023 13:21 Лозова
Фото: Сергій Зеленський Фото: Сергій Зеленський

У місті Лозова Харківської області планують відремонтувати школу, яку повністю зруйнували росіяни, а також побудувати бомбосховища.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на міського голову Лозівської міської ради Сергія Зеленського.

Першочерговим об’єктом у Лозівській громаді, який планують відбудувати найближчим часом, стане школа № 8. Будівлю навчального закладу росіяни повністю зруйнували 12 вересня 2022 року.

«Депутати прийняли рішення вже про виділення коштів на технічний звіт. Технічний звіт буде зроблено, й потім визначимося з проєктом. Працюємо з департаментом Міністерства інфраструктури для того, щоб проєкт був сучасним і типовим. Пообіцяли в цьому напрямку нам допомогти», – говорить Сергій Зеленський.

Зруйнована школа у Лозовій

Також наразі в громаді працюють над типовими проєктами щодо обладнання бомбосховищ. Облаштувати їх планують у школах та медичних закладах.

«Перший об’єкт, який ми будемо споруджувати по бомбосховищу, це «Сахалін» так званий, ліцей наш, та 11 школа. Потім уже по черзі будемо визначатися. Тому що зразу всі неможливо буде відбудувати, побудувати об'єкти. Хоча по плану ми на цей рік виділили 2,5 мільйона й приводимо до норм укриття ті, які у нас є і де можливо розміщувати людей», – каже міський голова.

Нагадаємо, у Лозівській громаді перейменують чотири залізничні зупинні пункти.

Нагадаємо також, нещодавно у стаціонарі Лозівської центральної районної лікарні у селі Катеринівка з’явилися рожеві інсталяції зі скла, які створив український художник Олексій Потупін, відомий у всьому світі як Aljoscha.

У травні ортопедично-травматологічне відділення Лозівського територіального медичного об’єднання отримає обладнання для артроскопічного лікування патологій суглобів. Це дасть можливість у Лозовій робити операційні втручання при травмах та захворюваннях суглобів опорно-рухового апарату. 

Головні новини Лозова читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко

Теги: