Жителям Люботина радять запасатися водою

06.12.2022 11:57 Люботин

У місті Люботин Харківської області через перебої в електропостачанні можуть виникнути проблеми і з водопостачанням.

Про це містян попередили у Люботинській міській раді, передає Слобідський край.

«У зв’язку з нестабільною роботою системи електропостачання та позаплановими відключеннями електричної енергії на водозаборах звертаємося до вас з проханням мати певний запас води, так як, через відсутність графіка відключень електропостачання, підприємство не має можливості завчасно попередити про відключення водопостачання.

Так як вартість роботи генератора значно вища за вартість електроенергії, а тариф на послуги водопостачання залишається незмінним, підприємство буде переводити водозабори на резервне живлення лише при тривалій відсутності електричної енергії», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Люботинська, Пісочинська, Солоницівська, Південноміська, Височанська та Роганська громади Харківської області отримають енергетичне обладнання на суму близько 2 мільйонів гривень.

Нагадаємо також, що 5 грудня російські окупанти здійснили масований ракетний обстріл по всій території України, у трьох областях України сталися влучання по енергетичним об'єктам. Для збереження балансу між виробництвом та споживанням електроенергії в усіх областях України буде запроваджено режим аварійних відключень.

Для зручності споживачів АТ «Харківобленерго» розробило спеціальну форму, за якою можна дізнатися час планових відключень світла у Харківській області.