У Черкаській Лозовій та селищі Лісне відбудовують багатоповерхівки. Фото

23.12.2022 14:23 Мала Данилівка

У Харківській області завершується відбудова двох багатоквартирних будинків в селищі Лісне та одного в Черкаській Лозовій.

Про це повідомив голова Малоданилівської громади Олексій Гололобов, передає «Слобідський край».

«Відновлення – головний пріоритет роботи селищної ради та нашої команди. Дуже важко, але процес пішов. За допомогою обласної військової адміністрації завершується відбудова двох багатоквартирних будинків у селищі Лісне та одного в Черкаській Лозовій. Також завершуємо ремонт контурів приміщень Черкаськолозівської амбулаторії та дитячого садка «Колосок», – повідомив Олексій Гололобов.

Черкаська Лозова, відбудова багатоповерхівці, 2022

За його словами, на сесії, яка відбудеться сьогодні, 23 грудня, депутати планують затвердити проектно-кошторисну документацію на відновлення водогону та мережі каналізації в селі Черкаська Лозова, яка була зруйнована за час військової агресії на території громади.

«Провів переговори із заступником голови ХОВА та директором департаменту ЖКХ – запевнили, що відновлювальні роботи розпочнуться після Нового року», – підкреслив Олексій Гололобов.

Малоданилівська громада, відбудова. грудень 2022

Нагадаємо, Малоданилівська громада розташована за 20 кілометрів від кордону з росією. Тож одразу прийняла на себе ворожі удари та зазнала значних руйнувань через постійні обстріли. 

Нещодавно волонтерська організація «Український Благодійний Альянс» передала Малоданилівській громаді генератор.

Нагадаємо також, що у Малоданілівській громаді з’явилась можливість відремонтувати 100 будинків. По 2 тисячі євро можуть отримати жителі громади, чиї будинки зазнали руйнувань 2-ї категорії, але які можна швидко відновити

Головні новини Мала Данилівка читайте на нашому сайті.