У Малоданилівській громаді реконструюють ліцей

17.01.2022 14:10 Мала Данилівка
Через ремонтні роботи учнів ліцею в Малоданилівській громаді Харківської області “переселять” до орендованого приміщення.

У Малоданилівській громаді готуються до реконструкції місцевого ліцею, старт робіт запланований на березень 2022 року. Наразі у закладі навчаються 556 ліцеїстів за двома профілями – природничий (біолого-хімічний) та історичний. Під час ремонтних робіт діти в будівлі не навчатимуться.

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці Малоданилівський селищний голова Олександр Гололобов, учнів на час реконструкції “переселять” до іншої будівлі. При цьому він зауважив, що “дітей не розселятимуть по міських школах”, місцева влада вирішила орендувати приміщення в Харківської державної зооветеринарної академії, що розташоване у Малій Данилівці.

Читайте також: Що діється в школі: як громаді отримати об’єктивну та повну інформацію

За словами очільника громади, у будівлі, що розглядається для оренди, налічується 23 аудиторії, чимало приміщень для організації робочих місць учителів, також там є роздавальне вікно для прийому їжі тощо. Окрім цього, голова обіцяє, що задля зручності для дітей із села Караван змінять напрямок руху автобуса – до обіду автобус № 1623 спочатку заїжджатиме в Караван, потім у ХЗВА, після 12-ї години навпаки.

За планом, після реконструкції в ліцеї має з’явитися нова актова зала на 300 місць, їдальня для молодших класів, вісім нових навчальних кабінетів, медіатека та бомбосховище на 700 осіб. Крім того, в існуючій будівлі планується ремонт та встановлення ліфтів.