У містах Мерефа та Лозова видаватимуть гуманітарну допомогу

21.12.2022 16:52 Мерефа
22 та 23 грудня у місті Мерефа з 9:00 до 12:00 видаватимуть гуманітарну допомогу для мешканців громади, які мають інвалідність. Також з 19 грудня допомогу певним категоріям видають у місті Лозова Харківської області.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Мереф’янську міську раду.

22 та 23 грудня з 9:00 до 12:00 у Мереф’янському медичному ліцеї відбудеться видача гуманітарної допомоги у вигляді курячої тушки та рису для певних категорій жителів громади. Це особи з інвалідністю І та II групи, особам, що мають інвалідність з дитинства, та дітям з інвалідністю.

Охочим отримати гуманітарну допомогу потрібно мати із собою оригінал паспорта та посвідчення особи з інвалідністю. У разі, якщо паспорт ID-карткою, то обов’язково взяти довідку про місце реєстрації.

— Представники або опікуни недієздатної особи з інвалідністю можуть отримати допомогу для такої особи, якщо матимуть оригінали документів, – зазначають у Мереф’янській міській раді.

Заздалегідь реєструватися не потрібно, адже видача відбуватиметься у порядку живої черги.

Також гуманітарну допомогу курятиною з 19 грудня видають у місті Лозова та старостатах громади. Допомога передбачена:

  • сім'ям, які виховують дітей з інвалідністю;
  • багатодітним родинам;
  • опікунам, які всиновили або вдочерили дітей;
  • дітям під опікою;
  • дитячим будинкам сімейного типу;
  • патронатним родинам;
  • родинам, які знаходяться в складних життєвих обставинах;
  • сім'ї загиблих захисників з 2014 року.

Гуманітарну допомогу в Лозовій надаватимуть з 10:00 у ліцеї № 1 та у волонтерських центрах. В іншій частині громади допомогу можна буде отримати у старостах.

Нагадаємо, що Лозова отримала потужний генератор для стаціонару лікарні в селі Катеринівка. А у Мереф'янській громаді мобільні медики допомагають тим, хто не може дістатися до лікарні.

Новини міст Лозова та Мерефа читайте на нашому сайті

 
Автор: Олександр Манченко