У Новій Водолазі пройшов благодійний марафон на підтримку ЗСУ

18.04.2023 12:53 Нова Водолага

У Нововодолазькій громаді пройшов цикл благодійних заходів на допомогу військовим. Місцеві жителі підтримують наших захисників з перших днів війни, тож завжди охоче відзиваються на можливість взяти участь у благодійності. Усього на благодійному марафоні громада зібрала понад 100 тисяч гривень для допомоги ЗСУ.

Як розповів Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, їхня громада з початку війни допомагає ЗСУ. Це вже якась необхідність для людей, бо вони розуміють, що кожен українець має щось робити для перемоги.

– Проводимо благодійні акції, збираємо кошти по громаді. Наші старостинські округи та жителі самі збирають кошти або купують те, що необхідне військовим. Багато допомагаємо нашим землякам, які зараз боронять Україну. Ось тільки днями, крім необхідних речей, відправили бійцям 500 пиріжків. До Великодня передали паски та шоколад на передову. Смаколики їм теж необхідні, це ніби щось таке тепле, родинне, пов’язане з рідною домівкою. Наші жителі постійно їздять до Харкова та здають кров. Коли волонтери звернулися з проханням забезпечити транспорт, щоб люди могли дістатися до центру крові, ми пішли назустріч, бо як інакше? Це те, що ми повинні робити для наших захисників – тримати тил, – зауважив Олександр Єсін.

Нова Водолага

Тримаємо стрій

Благодійний концерт «Тримаємо стрій» був першим з 24 лютого 2022 року. Провести його вирішили тому, що це допомога не лише захисникам. Місцеві аматори отримали можливість вийти на сцену та поділитися своєю творчістю. Та й люди вже скучили за таким спілкуванням – зібратися разом, пережити якісь щирі емоції, щось пригадати, порадіти, посумувати.

Квитки не продавали, поставили скриньку на вході в залу – зібрані 14 тисяч гривень передали волонтерам, які придбають необхідні речі для військових.

Почався концерт зі вшанування пам’яті загиблих земляків. З початку повномасштабного вторгнення за Україну віддали своє життя 44 жителі Нововодолазької громади. Також пролунала пісня, написана для бригади, яка розташовувалася на території громади до минулорічного контрнаступу на Харківщині. Місцеві здружилися з військовими і продовжують підтримувати тісний зв’язок.

вшанування

У концерті брали участь заклади культури сіл Новоселівка, Знам’янка, Сосонівка, Федорівка, Рокитне, а також Нововодолазька школа мистецтв, Нововодолазький будинок дитячої та юнацької творчості, працівники Публічної бібліотеки, Молодіжний центр, волонтери та джури куреня імені Івана Сірка.

Наближаємо Перемогу

Дитяче свято «Наближаємо Перемогу», яке організували Нововодолазька селищна рада та волонтерська організація «Родина», пройшло у парку Ювілейному в Новій Водолазі. Допомогли громаді провести свято БО БНФ «Сильна Родина – Вільна Україна» та World Central Kitchen.

Незважаючи на дощ, діти були щасливі і не хотіли йти додому. Для них підготували анімаційне шоу з іграми та подарунками, також до них у гості завітали ростові ляльки Ведмідь та Пес Патрон. Шеф-кухарі приготували для гостей смачний узбецький плов та солодку вату.