У Новій Водолазі стартував прийом заявок на Бюджет участі

06.05.2019 12:44 Нова Водолага
Фото: novograd.city Фото: novograd.city
На реалізацію ідей жителів ОТГ зі свого бюджету виділить 1,5 млн гривень.

Нововодолазька селищна рада запустила чергову хвилю подачі проектів жителями громади на Бюджет участі. Прийом заявок триватиме до 30 червня 2019 року.

Проект має бути поданим у вигляді оформленого бланку заявки, який можна завантажити на офіційному веб-сайті Нововодолазької селищної ОТГ у розділі «Бюджет участі» або заповнити у електронній системі (посилання на яку розміщено у розділі «Бюджет участі» на сайті Нововодолазької селищної ОТГ). Також бланк заяви можна отримати у міській бібліотеці Нововодолазької селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Пушкіна, 33), дитячій бібліотеці Нововодолазької селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 6), в офісах старост по старостинських округах, а також у відділі економічного розвитку та інвестицій селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14).

Автором проекту може бути дієздатний громадянин України (в тому числі іноземець, який має дозвіл на постійне проживання на території України) віком від 14 років, зареєстрований або який проживає на території Нововодолазької ОТГ, а також переселенці, що проживають у громаді.

На реалізацію проектів-переможців у рамках Бюджету участі Нововодолазької селищної об’єднаної громади виділено 1 500 000 гривень. Автор може подати до трьох проектів, і вони можуть стосуватись лише об’єктів, які належать до комунальної власності об’єднаної громади (наприклад: дороги, вулиці, парки, сквери тощо).

Завдяки минулорічному Бюджету участі в ОТГ мають з’явитися безкоштовні кінотеатри, шаховий парк, тренажери просто неба та багато інших цікавих об’єктів. Нагадаємо, підсумки минулого Бюджету участі було підбито у грудні 2018 року.

Читайте також: ЦИФРА ДНЯ: 5,4 мільярда гривень отримали громади Харківщини

Андрій Соха