Ліцей Новопокровської громади отримав обладнання для облаштування укриття

12.04.2024 16:22 Новопокровка
Фото: Новопокровська селищна рада Фото: Новопокровська селищна рада

Новопокровському опорному ліцею Харківської області благодійники передали обладнання для облаштування укриття: проектори, ноутбуки, планшети тощо.

Про це медіа «Слобідський край» розповіла заступник селищного голови з питань регіонального розвитку та залучення інвестицій Новопокровської селищної ради Світлана Альошина.

– Минулоріч Благодійний фонд Сергія Притули підготував усі необхідні документи та отримав експертний звіт, аби зробити з підвального приміщення Новопокровського опорного ліцею укриття. Минулого року ремонт не розпочався: вони міняли підрядника, шукали кошти тощо. Однак ми від них отримали обладнання для двох комп’ютерних класів Новопокровського та Введенського ліцеїв. Крім цього, для інклюзивно-ресурсного центру були передані планшети та вертикалізатор. Ще планшети надали для роботи психологів. А 10 квітня для облаштування укриття в Новопрокровському ліцеї благодійники передали електронно-цифрове обладнання: інтерактивні панелі, проектори, ноутбуки, принтери, планшети тощо.

Світлана Альошина зазначає, що це обладнання вже зараз використовуватиметься у навчальному процесі.

– Наразі фонд шукає гроші, вони не просили у нас співфінансування, все планують робити власним коштом. Ми з ними спілкуємося щотижня. Укриття, в якому буде три приміщення, розраховане на 300 вчителів та школярів, – розповіла Світлана Альошина.

Нагадаємо, в Есхарі запрацює «Паралельна школа».

Також ми розповідали, як у Новопокровці навчають школярів проєктному менеджменту. 

Автор: Савелій Мякушко