49 вулиць Олексіївської громади підпали під перейменування

02.01.2023 16:49 Олексіївка
Мешканці сіл Киселі, Кам’янка та с.Верхній Бишкин обговорюють перейменування вулиць Мешканці сіл Киселі, Кам’янка та с.Верхній Бишкин обговорюють перейменування вулиць

Олексіївська ТГ Харківської області провела обговорення щодо перейменування 49 вулиць у 25 населених пунктах громади.

Як розповів кореспондентці медіа “Слобідський край” очільник Олексіївської громади Анатолій Страхов, протягом січня роботу з перейменувань вулиць планують провести й у селі Олексіївка.

– Ми створили спеціальну групу, яка проаналізувала назви наших вулиць. Зокрема, було прийнято рішення про перейменування 49 вулиць у 25 населених пунктах громади. Обговорення з мешканцями вулиць проведені, залишилося лише провести цю процедуру в селі Олексіївка, – ділиться Анатолій Страхов.

Наразі процедуру перейменування вже провели у п'ятьох населених пунктах Олексіївської громади – село Берека, село Лозівське, село Михайлівка, селище Трійчате, селище Слобідське.

Нагадаємо, 120 мешканців села Олексіївка та інших населених пунктів громади отримали безкоштовні дрова за двома програмами. А також раніше через відсутність електропостачання спостерігалася проблема з мобільним зв'язком та Інтернетом. Раніше ми писали, як медсестра з Харкова волонтерить у сільському ФАПі.

Новини Олексіївка та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.