В Олексіївській громаді не діють планові відключення електроенергії

07.12.2022 15:21 Олексіївка
Планові графіки відключення світла в Олексіївській громаді Харківської області існують, але не відповідають дійсності.

Як повідомив медіа “Слобідський край” очільник Олексіївської громади Анатолій Страхов, наразі на території ТГ працюють аварійні відключення світла. Через відсутність електропостачання спостерігається проблема з мобільним зв'язком та Інтернетом.

– Як ми бачимо, більш-менш стабільний зв'язок у громаді є з 9:00 до 10:00 години дня. Наразі ця проблема пов'язана з тим, що ми підв'язані до Первомайського та інших населених пунктів. А коли там немає світла, провайдер “лягає” та зникає зв'язок, – пояснив “Слобідському краю” Олексіївський сільський голова Анатолій Страхов.

Утім голова громади зазначає, що при аварійних та планових відключеннях світла в Олексіївській громаді місцеві мешканці можуть приходити у Пункти Незламності. Таких приміщень у громаді 11.

– Усі вони забезпечені альтернативними джерелами живлення та готові прийняти людей. При відключеннях світла у нас немає проблем з водопостачанням. На цьому напрямку в нас все відпрацьовано – комунальне підприємство їздить з генераторами по свердловинах у селах громади та по три-чотири години накачує воду, – каже очільник Олексіївської громади Анатолій Страхов.

Нагадаємо, ситуація з електропостачанням в Україні складна, є дефіцит електроенергії, але «Укренерго» має можливості вмикати світло на 5-6 годин на день усім споживачам. На території Харківщини вже відкрили близько 300 Пунктів Незламності. А на Чугуївщині фахівці електричних мереж АТ «Харківобленерго» відновили електропостачання у селах Леб'яже, Юрченкове та Іванівка Чкаловської громади Харківської області

Автор: Анастасія Хушану