Жителі села Олексіївка отримують безкоштовні дрова за двома програмами

30.12.2022 12:39 Олексіївка
120 мешканців села Олексіївка та інших населених пунктів громади отримали безкоштовні дрова за двома програмами.

Як розповів кореспондентці медіа “Слобідський край” очільник Олексіївської громади Анатолій Страхов, наразі в Олексіївці та населених пунктах громади діє дві програми по забезпеченню населення дровами.

– Наш відділ благоустрою ще до повномасштабної війни заготовляв дрова. Є в нас програма від громади, за якою малозабезпечені мешканці або ті, хто опинився у складних життєвих ситуаціях, отримують безкоштовні дрова, – каже Анатолій Страхов.

Для цього жителі Олексіївки та інших населених пунктів громади мали подати необхідні документи та дочекатися рішення комісії. За словами Анатолія Страхова, станом на 30 грудня за цією програмою вже 89 домогосподарств забезпечені дровами. Окрім того, за підтримкою громади ще є 201 затверджена заявка.

– Інша підтримка – це субвенція від держави на дрова. Там інші трохи категорії, але в основному пільгові. За цією програмою ми вже забезпечили 31 домогосподарство і продовжуємо працювати далі. Загалом по цій субвенції безкоштовні дрова отримає 142 домогосподарства. Я вважаю, що вже у січні ми впораємося повністю з цим. Це дуже суттєва підтримка для наших мешканців, – зауважив очільник Олексіївської громади.

Безплатну деревину доставляють у кожну домівку. Загалом домогосподарства отримують по шість кубометрів деревини.

– Таким чином ми приводимо до ладу наші лісосмуги – прибираємо аварійні дерева, забезпечуємо громадян деревиною та уникаємо самовільної вирубки лісу в громаді, – зазначив Олексіївський сільський голова.

Нагадаємо, у селищі Біляївка та інших населених пунктах громади безплатні дрова отримали 33 родини.  А також безкоштовні дрова отримають 140 родин Вільхівської громади та безкоштовні дрова мають отримати ще понад 100 домоволодінь Пісочинської ТГ.

Новини Олексіївка та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану