В Оскільській громаді закривають школу

09.08.2021 14:56 Оскіл
Фото: virnopilla.oskil-okms.gov.ua Фото: virnopilla.oskil-okms.gov.ua

В Оскільській громаді Харківської області з 1 вересня закривають Вірнопільську гімназію.

Відповідне рішення прийняли депутати Оскільської сільської ради на сесії, яка відбулася 6 серпня.

Як розповів "Слобідському краю" начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Оскільської сільської ради Олександр Кіт, на сьогодні у Вірнопільській гімназії навчаються 20 школярів.

Читайте також: У Близнюківській громаді закривають одну школу 

—  Повними є два класи —  7 та 8. Відповідно, маємо дуже високу варість утримання. Вона становила близько 106 тисяч гривень на одного учня. Середній показник по області —  28 тисяч гривень, —  розповів начальник відділу освіти.

За його словами, підвозити школярів тепер будуть до Малокомишуваської школи. Цей заклад у громаді теж перепрофілювали: із загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у гімназію. Тут тепер буде дев'ятирічка. 

— Зараз ми беремо участь у програмі Департаменту освіти (ХОДА. - Авт.), і відповідно, маємо отримати новий автобус для підвозу школярів, — розповів Олександр Кіт.

У Вірнопільській гімназії, яку закривають з вересня, працювало 12 педагогів та 10 осіб обслуговуючого персоналу. За словами начальника відділу освіти, усім вчителям була запропонована работа, але вони відмовились.

— Робота була запропонована в інших навчальних закладах громади. Але вони не погодились із даною пропозицією, аргументуючи тим, що або ж далеко їздити, або ж незручно добиратися, — розповів Олександр Кіт.

Автор: Олена Загребельна