У селі Кицівка Печенізької громади працюватиме сімейний лікар

12.01.2023 12:57 Печеніги

У Печенігах та інших населених пунктах Печенізької територіальної громади Харківської області за взаємодії та підтримки благодійної гуманітарної організації «FHI 360» відбудеться прийом сімейного лікаря.

Про це повідомив Печенізький селищний голова Олександр Гусаров, передає «Слобідський край».

«13 січня з 9.30 у фельдшерському пункті села Кицівка відбудеться прийом сімейного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги Печенізької селищної ради Крикуна Володимира Івановича», – йдеться у повідомленні.

Під час прийому можливе проходження додаткового медичного обстеження, яке здійснюється на діагностичному обладнанні «FHI 360», а також спілкування з психологом.

Крім того, бажаючі зможуть отримати консультації соціального працівника організації «FHI 360» щодо змін у пенсійному законодавстві в Україні та з інших питань соціального напрямку.

Нагадаємо, у Печенігах та інших населених пунктах Печенізької територіальної громади Харківської області розпочато оформлення заявок на отримання грошової допомоги від Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Нещодавно амбулаторія в селі Артемівка Печенізької громади отримала калориферну піч «Булер'ян», завдяки чому тепер буде тепло і медикам, і пацієнтам. Також у Печенізькій громаді активно займаються підготовкою до відкриття «Пунктів Незламності» в селах.

Нагадаємо також, що у листопаді до підтримки жителів Печенізької громади, яка перебувала під постійними обстрілами та окупацією, долучився український боксер.

Головні новини Печеніги читайте на нашому сайті.