Попри війну, у Первомайському розпочали ремонт доріг

11.05.2022 17:20 Первомайський
У Первомайському Харківської області силами місцевих підприємств та адміністрації громади розпочали ремонт доріг. Планується відремонтувати приблизно 100 квадратних метрів дорожнього покриття.

Про це повідомив очільник Первомайської громади Микола Бакшеєв у коментарі для ТРК "Надія".

У місті вже виконані роботи по вулиці Єдності та близькі до завершення по вулиці Харківській.

– На перехресті вулиці Харківської з вулицею Бугайченка були дефекти достатньо великої площини. Тому місцевий підприємець запропонував допомогу свого виробництва. Ми купили на цю ділянку 10 тонн асфальту, що дозволить виконати близько 100 квадратних метрів латкового ремонту, – ділиться Бакшеєв.

Далі на стадії обговорення знаходиться ямковий ремонт вулиць Світанкова, Соборна та Комарова, які складають собою так зване мале кільце міста Первомайський.

– На сьогодні ми маємо перспективу принаймні ще на дві-три вулиці. Є заплановані кошти, і дякувати богу виконання бюджету трохи пішло – підприємці почали платити податки. Якщо не трапиться в цій динаміці поганих змін, то якісь невеликі роботи ми будемо виконувати, – продовжує він.

Наразі у Первомайському виконані проєктні роботи капітального ремонту на 240 мільйонів гривень. Але через військові дії, які зараз відбуваються в Україні, громада не сподівається на фінансування з бюджетів вищого рівня. Все, на що можуть розраховувати мешканці Первомайського, це поточний ямковий ремонт коштом місцевого бюджету та підприємців, які дають гроші на асфальт або пальне.

 
Автор: Олександр Манченко