У Пісочинській громаді хочуть виграти півмільйона гривень на облаштування басейну

19.05.2021 12:50 Пісочин

До 31 травня жителі Пісочинської громади Харківської області можуть проголосувати в онлайні за проєкт селищної ради.

Пісочинська громада – одна із 16 громад області, які беруть участь у конкурсі «Наша громада». Відповідно до умов конкурсу, у вересні одна з учасниць виграє 500 тисяч гривень.

Ідея Пісочинської громади пов'язана з медициною та оздоровленням. Зараз у селищі реконструюють ФОК. Тут збираються добудувати басейн.

Читайте також: У Пісочині восени має з’явитися нова амбулаторія

Як повідомили в селищній раді, питання оздоровлення та реабілітації залишається актуальним на їх території. На сьогодні в громаді проживає 273 сімей-учасників АТО. 

Оздоровлення потребують і діти громади. За результатами щорічних медичних оглядів проблеми хребта мають 95 % дітей віком 6-18 років. 

Тож відкриття сучасного басейного комплексу, де проводитимуться унікальні реабілітаційні процедури, вирішить проблему стану здоров'я людей.

У разі виграшу в конкурсі, громада має намір закупити за призові кошти устаткування для басейну. Це станція для профілактики та реабілітації, гідромасажна ванна, набір для аквафітнесу та аквааеробіки, фітнес-джампер.

Загальна вартість проєкту складає майже 62,8 мільйона гривень. З них 500 тисяч гривень громада може виграти у конкурсі. Ще 62 мільйони гривень – внесок місцевого бюджету, 292 тисячі гривень – кошти партнерів.

Станом на 19 травня проєкт підтримало 84 людини. 

Проголосувати за проєкт Пісочинської громади можна до 31 травня.  Для цього треба зареєструватися на сайті через свій профіль у соціальній мережі або електронну пошту. Кожна людина може підтримати по 5 різних проєктів, поставивши відмітку «Проголосувати».

Нагадаємо, організаторами конкурсу є телеканали ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіа-центром у рамках Програми USAID  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). 

До другого етапу пройдуть 13 громад-учасниць, які отримають найбільшу підтримку за результатами онлайн-голосування. Ще 13 громад-учасниць обере експертне журі. Цей відбір триватиме до 6 червня.

Фінал конкурсу відбудеться з 14 серпня до 27 вересня. На цьому етапі проєкти громад оцінюватимуть лише члени журі.